Jak to działa?

W programie partnerskim eMentor promujesz produkty elektroniczne - kursy, szkolenia w postaci wideo, oraz programy treningowe łączące wideo oraz inne formy przekazu. Nauka przez Internet staje się coraz bardziej powszechna, a jej popularność wciąż wzrasta. W tej chwili jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczyć się języków obcych, obsługi komputera, czy po prostu rozwijać swoje hobby.

Dlaczego produkty elektroniczne?


  • Oszczędność czasu

    Natychmiastowy dostęp z dowolnego miejsca na świecie, nie tracisz czasu na dojazdy!

  • Oszczędność pieniędzy

    Płacisz tylko za wiedzę, a nie za opakowanie i transport.

  • Wygoda!

    Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Sam decydujesz o tempie nauki!

Wiesz już dlaczego klienci tak chętnie kupują kursy i szkolenia wideo. Produkty elektroniczne to prawdziwa rewolucja i przyszlość handlu Internetowego!

Jak zacząć?

Zarejestruj się!

Zarejestruj się

Na początek musisz zarejestrować się w Programie Partnerskim eMentor.pl. Dzięki temu staniesz się naszym partnerem i uzyskasz dostęp do panelu partnera.

Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne do współpracy z nami narzędzia, takie jak linki partnerskie, banery, kreacje reklamowe, widgety itd. W panelu znajdują się również profesjonalne statystyki, które pomogą Ci badać i zwiększać efektywność Twoich działań reklamowych.Zarejestruj się!

Zacznij zarabiać!

Twoje zadanie polega na promocji produktów Programu Partnerskiego eMentor.pl. Inaczej mówiąc, musisz trafić ze swoimi linkami partnerskimi do jak największej liczby potencjalnych klientów. Im bardziej zainteresowani będą oni tematyką Twoich reklam, tym lepiej – masz większe szanse, że coś sprzedasz i zarobisz prowizję.

Swoje linki partnerskie możesz promować na setki sposobów. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Możesz używać e-maili, komunikatorów, for internetowych, serwisów ogłoszeniowych czy mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Bardzo dobrym sposobem na trafienie do klientów jest tworzenie stron internetowych. Mam tu na myśli zarówno te duże serwisy internetowe, czy eksperckie blogi, jak i małe tematyczne stronki.

Twoje działania ogranicza tylko jedna zasada: Nie tolerujemy SPAMu!