Co można promować?

Jedną z największych zalet Programu Partnerskiego eMentor.pl jest to, że mamy bardzo duży wybór produktów. Możesz bowiem promować:

  • Kampanie i akcje promocyjne – wydarzenia podczas których prowadzona jest akcja marketingowa, czasami połączone z tzw. product launchem. Charakteryzują się wysoką prowizją partnerską i dużym zainteresowaniem wśród klientów.

  • Serwisy partnerskie – współpracujemy z autorami, trenerami i firmami szkoleniowymi którzy posiadają swoje serwisy internetowe video, i dzięki nam możesz zarabiać na sprzedaży ich produktów,

  • Produkty dostępne w katalogu eMentor.pl – wszystkie szkolenia dostępne w katalogu należą do programu partnerskiego,

  • Produkty z serwisów video obsługiwanych przez eMentor - wiele produktów nie zostało umieszczonych w katalogu www.eMentor.pl, lecz są one sprzedawane w dedykowanych sklepach internetowych i serwisach specjalistycznych. Wszystkie te produkty można znaleźć w Programie Partnerskim.Obecnie w Programie można promować następujące serwisy:

eMentor.pl

eMentor.pl

Serwis powstał w 2009 roku i zawiera duży katalog szkoleń, poradników i samouczków wideo z wielu różnych dziedzin. Autorami szkoleń są zewnętrzni trenerzy, eksperci i firmy szkoleniowe.

Dużą popularnością cieszą się kursy z nauki gry na instrumentach, kursy programowania i tworzenia stron internetowych. W katalogu eMentor można znaleźć również dużo szkolen z rozwoju osobistego oraz hobby, typu tresura psa, taniec, tarot, czy sztuka barmańska - rzadko spotykane w Polskim internecie.

Główny katalog produktów.

▶ Kontakt ds. produktów: Obsługa Klienta (pomoc@ementor.pl)

  • Ilość produktów: 230
  • Prowizje partnerskie: od 10% do 50%